Created with Sketch.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!

25.05.2024, 11:55

У Хоролі проходить турнір з греко-римської боротьби пам'яті Героя України Олександра «Мамонта» Федорченка

25 травня у Хоролі проходить обласний турнір з греко-римської боротьби пам'яті Героя України Олександра «Мамонта» Федорченка.

У змаганнях беруть участь юні спортсмени 2009-2016 років народження.

Перед початком турніру учасники вшанували пам'ять Героя України Олександра «Мамонта» Федорченка, та всіх полеглих захисників та захисниць України.

ГС «Останній Бастіон», політична партія «Правий сектор» спільно з «Федерацією греко-римської боротьби Полтавської області»  продовжують серію турнірів пам'яті Героїв добровольців.

У вересні 2023 року в Полтаві було проведено відкритий чемпіонат Полтавської області з греко-римської боротьби на честь Героя України Тараса «Хаммера» Бобанича.

Наступним буде турнір пам'яті Віталія «Тура» Капліна.

Ми шануємо пам'ять героїв-добровольців, які загинули, захищаючи Україну.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!

Читайте також
ЦЕЙ ДЕНЬ В ІСТОРІЇ. ПОМЕР ВАСИЛЬ ВИШИВАНИЙ
Історія
Заповіт журналіста «Аль-Джазіра» Анаса аль-Шарифа, написаний минулої весни
Війна
12 серпня річниця поховання вояків-богданівців на Замковій горі
Історія
Забутий музей Григорія Світлицького: руїна серед елітної забудови Воздвиженки
Мистецтво
16-річних Тіграна Оганнісяна та Микиту Ханганова посмертно нагородили орденом Свободи
Війна
Верховна Рада визнала депортацією примусове переселення українців з території Польщі
Історія