Created with Sketch.

​Нова амбулаторія запрацює з наступного року, — влада Миргорода

09.10.2019, 07:45

Вже сьома амбулаторія загальної практики сімейної медицини відкриє свої двері для мешканців Миргорода у 2020 році.

Про це заявляють місцеві чиновники. Наголошується, що наразі тривають активні будівельні роботи, кошти на які у розмірі 1,5 мільйона гривень виділено міським бюджетом.

Станом на 9 жовтня вже зведено каркас майбутньої амбулаторії, до якої підведено електрику, систему опалення та водопостачання. Як повідомляв раніше «Останній Бастіон», у разі сприятливих погодних умов об'єкт планується здати в експлуатацію до початку наступного року.


Читайте також
Китай обігнав США у рейтингу суперкомп’ютерів, — Reuters
Полтава
У Вірменії за день до виборів заарештували шістьох кандидатів від проросійської опозиції
Полтава
Служки сіоністів вимагають повернути українців
Полтава
З будівлі ратуші польського Любліна зняли прапор України
Полтава
Ціни на пальне 1 червня 2026. Скільки коштують бензин, дизель та газ на АЗС.
Полтава
Не дайте вбити «Ворсклу». Бо це вже не про футбол - це про Полтаву
Полтава