Created with Sketch.

Новопризначений міністр Бессараб забороняв воякам відповідати на ворожі обстріли

05.03.2020, 09:07
Сергій Бесараб

Учасники війни незадоволені призначенням очільника Мінвету.

Генерал-лейтенанта Сергія Бессараба, якого призначили міністром у справах ветеранів, звинувачують у тому, що він забороняв українським бійцям відповідати на обстріли проросійських формувань.

«Зевлада замінила достойну Оксану Коляду на совкового Сергія Бесараба, який нам забороняв з арти відповідати. Люди ви реально стадо», – емоційно прокоментував призначення один із командирів Добровольчого українського корпусу Іван Мирний.

Бессараб став скандально відомим у 2016 році, коли як командувач силами АТО заборонив українським воякам відповідати на ворожі обстріли.

«Новий командувач АТО генерал Бессараб забороняє стріляти з артилерії у відповідь на обстріли бойовиків, які нахабно підтягнули свою артилерію і кладуть снаряди куди хочуть. Навіть місцеві бабусі, які ходили на референдум, просять вдарити по сепаратистах з усієї сили, тому що більше немає сил терпіти»,описував тодішню ситуацію волонтер Віталій Дейнега.

Читайте також
Українські добровольці помстилися ворогу за Красногорівку
Війна
Син Трампа несподівано став мільярдером
Політика
Сі Цзіньпін доручив Фіцо просувати інтереси Китаю в ЄС
Політика
Суд у Луцьку не повірив представникам ТЦК
Політика
Як підлеглі Баканова допомогли Оксані Марченко втекти з України
Політика
Двох прокурорів звільняють за фіктивну інвалідність
Політика