Created with Sketch.

Оформлення паспортів у новому році стане дорожчим

01 січня, 16:27

Якими будуть нові ціни?

З 1 січня держпідприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінив вартість бланків окремих біометричних документів. Через це оформлення паспортів у 2025-му здорожчає.

Про це повідомили в Державній міграційній службі.

Так, ціни на оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а також посвідок на тимчасове та постійне проживання в Україні будуть такими:

У міграційній службі наголосили, що ті громадяни, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31 грудня 2024 року, отримають документи за старою ціною.

А ті, хто вже оплатили адмінпослуги до останнього дня 2024 року, але заяву для оформлення документів ще не подавали, зможуть здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

Читайте також
Які банки найбільше грабують українців
Політика
За січень 2025 року припинили діяльність понад 60 тисяч ФОПів
Політика
Які пільги гарантує держава для членів сімʼї загиблого Героя України?
Війна
Термін проходження ВЛК обмежено придатним продовжено до 5 червня
Війна
Платники Полтавщини сплатили 20,5 млрд грн ПДФО у 2024 році
Полтава
Ліцензування підакцизних товарів у 2024 році принесло місцевим бюджетам Полтавщини 39 млн грн
Політика