Олександра Меркушина виграла «бронзу» на юніорському ЧС-2023 з біатлону

05.03.2023, 13:30
Олександра Меркушина

У Щучинську (Казахстан) триває юніорський чемпіонату світу з біатлону.

У першому особистому старті у дівчат на п'єдестал піднялася українка Олександра Меркушина, яка із 3-ма штрафними хвилинами стала бронзовою призеркою в індивідуальній гонці на 10 км, випередивши на 0,6 секунди італійку Карлотту Гаутеро (3).

Перемогла німкеня Юлія Кінк (2 промахи), другий результат показала швейцарка Алессіа Лаагер (1).

Олена Городна (1) посіла 7-е місце, Ксенія Приходько (6) - 46-е, Марія Голоборода (5) - 54-е.

Лише одна хиба в індивідуальній гонці у Олени Городної. У підсумку українка показала сьомий результат, лише на 23 секунди відставши від призової трійки. Для Городної цей результат став найкращим в кар’єрі на міжнародному рівні.