Created with Sketch.

Озброєна банда взяла в облогу ціле місто на півночі Бразилії

03.12.2020, 12:57
Фото: O Globo

Група невідомих зловмисників здійснила напад на поліційний відділок і пограбувала фінансові установи у місті Каметá.

Інцидент стався напередодні ввечері, про його наслідки з місця події повідомили 3 грудня журналісти видання "Folha de São Paulo".

Озброєні автоматами, пістолетами та вибуховими пристроями бандити, майже годину тримали в заручниках 140-тисячне місто у штаті Пара́.

Вони використовували як живий щит працівників банків і випадкових перехожих.

Розгублені правоохоронці довго не могли приступити до виконання своїх службових обов'язків через раптовість нападу зухвалих терористів.

Деякі мешканці Камети́, налякані подіями, у соціальних мережах закликали губернатора штату Елдера Барбалью надіслати до міста загони спецпризначенців.

За підсумками поліційної операції, жодного з приблизно 30 зловмисників так і не вдалося затримати – розділившися, вони втекли на автомобілях і човнах; жертвою масштабного нападу стала одна людина.

Станом на тепер правоохоронці здійснюють розшук бандитів на території всього штату; оголошено план перехоплення; відкрито низку проваджень за статтями 100, 101, 121 (§1-2), 146 (§1), 148 (§1-2), 157 (§3) Кримінального кодексу Бразилії.

Читайте також
На Полтавщині БЕБ викрило схему розкрадання 2,6 млн грн під час закупівлі квадрокоптерів для ЗСУ
Полтава
Проти нардепа Олексія Гончаренка відкрили кримінальне провадження за держзраду
Кримінал
Лубінець, НАБУ та САП: як «антикорупціонери» прикривають корупціонерів
Опінії
Нацполіція проводить обшуки у трьох областях у справі про розкрадання коштів на вивезенні сміття
Кримінал
Справу ексміністра аграрної політики Миколи Сольського скеровано до суду – НАБУ
Кримінал
Покидьки вищого ґатунку
Кримінал