Created with Sketch.

Пентагон захопив комунікаційні мережі і систему командування Кремля

05.11.2016, 14:22

Кіберпідрозділи Пентагону проникли в енергосистему Росії, телекомунікаційні мережі та системи командування Кремля, зробивши їх уразливими для атак американського кіберзброї. По суті, США взяли під свій контроль найважливіші структури життєзабезпечення Росії.


Про це повідомляє телеканал NBC з покликанням на високопоставленого чиновника розвідки, а також секретні документи, що потрапили до редакції.

За інформацією телеканалу, США проникали в «російські контрольні системи в ключових областях». Тобто,американці взяли під контроль енергосистему, комунікації та систему командування Росії.

Відділ моніторингу


Читайте також
Окупований Крим за добу сколихнули 19 землетрусів: деякі відчувалися на суші
Світ
Німеччина направить 5000 військових до кордону з Білоруссю
Світ
Естонський стартап шукає 100 млн євро на створення протиракетної системи — Bloomberg
Світ
The Economist: Нова ШІ-модель Mythos від Anthropic за кілька годин зламала секретні бази даних АНБ
Світ
У Катарі стався вибух на заводі з перероблення природного газу
Світ
У Франції частково заборонили пити алкоголь
Світ