Created with Sketch.

Пересування ліжок ще не врятувало жодний бордель від кризи

27.07.2024, 09:53

Це вкотре довело видання «Главком», яке й після зміни власника продовжує 26 липня святкувати День парашутиста.

Взагалі-то День парашутиста – 26 грудня.

Саме 26 грудня 1783 року Луї-Себастьян Ленорман першим в історії людства стрибнув з парашутом з вежі обсерваторії Монпельє і саме цей день святкується в усьому світі.

Але видання «Главком», дарма що вже рік як належить екс-співробітнику СБУ Артему Шилу, не визнає ані історичних дат, ані здорового глузду, натомість «помніт і гордітся».

З точки зору редакції «Главкому», святкувати День парашутиста треба саме 26 липня на честь того, що 26 липня 1930 року під Воронежем сталінські соколи під проводом Бориса Мухортова здійснили серію стрибків во славу радянської батьківщини й товариша Сталіна.

Не думаю, що в СБУ, де донедавна заробляв свіжу копійку нинішній власник «Главкому», чи в редакції цього видання, де бездумно повторюють вигадки радянської пропаганди, знають, хто такий Мухортов, згадку про якого не містить навіть Вікіпедія.

Насправді, парашутними стрибками 26 липня 1930 року керував Леонід Мінов, але оскільки він у 1940 році був засуджений до 15 років позбавлення волі, у ЦК ВКП(б), вигадуючи радянський «день парашутиста», назвала керівником стрибків льотчика Мухортова...

От тільки яке відношення до вигадок ідеологічного відділу ЦК ВКП(б) має нинішня Україна?

Що прикметно – у той час, як СБУ затримує людей лише за те, що вони мали необережність «лайкнути» ідеологічно невитриманий допис у соцмережах, видання, що належить екс-керівнику Головного управління контррозвідувального захисту об'єктів критичної інфраструктури та протидії фінансуванню тероризму СБУ, на всі заставки поширює примітивну російську пропаганду й пропонує разом з російськими «братами» святкувати успіхи сталінських соколів.

А все тому, що Артему Шилу треба було після придбання «Главкому» не обмежуватись пересуванням ліжок, а міняти блядей на більш грамотних.

Відомий журналіст, публіцист і блогер, який прославився своїми журналістськими розслідуваннями і гучними політичними статтями.

Читайте також
«Російська параноя»
Політика
В окупованому Генічеську росіяни зомбують українську молодь
Війна
Недооцінений балканський ізгой: Кремль свідомо дискредитує Косово
Політика
Музей імперця Булгакова спекулює на пам'яті Ірини Фаріон
Позиція
Як працювала проросійська пропаганда в серіалі Зеленського «Скоти»
Політика
Шарій для качків
Політика