Created with Sketch.

Перше срібло ! Михайло Романчук здобув для України шосту медаль Олімпіади

01.08.2021, 09:20

Плавець Михайло Романчук здобув срібло Олімпійських ігор в Токіо у фінальному запливі на 1500 метрів вільним стилем.

24-річний український олімпієць у фіналі олімпійського турніру подолав дистанцію другим – 14:40,66 хвилини.

Михайла Романчука на одну секунду випередив американець Роберт Фінке (14:39,65), він здобув золото.

Бронза – у німця Флоріана Веллброка (14:40,91).

Старт для нашого олімпійця виявився важкуватим, адже певний час він йшов навіть останнім. Однак вже на 400 метрах виправив ситуацію, підтягнувшись до групи лідерів.

Більшу частину дистанції Романчук йшов другим, тримаючи на короткій відстані німця Уелброка. Однак, як виявилося, за аналогією 800-метрівки побоюватися варто було не його, а американця Фінке. На останніх 50 метрах Роберт зумів додати та обійти своїх суперників. Михайло накрив німця, але з американцем сперечатися не зміг.

Романчук завоював шосту медаль для України на Олімпіаді в Токіо та перше срібло. Це також друга нагорода Романчука на Іграх-2020, раніше він здобував бронзу в запливі вільним стилем на дистанції 800 метрів.

Раніше нагороди Олімпійських ігор у Токіо також здобули дзюдоїстка Дарина Білодід, фехтувальник Ігор Рейзлін, змішана пара стрільців Олена Костевич і Олег Омельчук та тенісистка Еліна Світоліна. Усі вони завоювали бронзу.

Українська 19-річна легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула олімпійську бронзу у стрибках у висоту