Created with Sketch.

Піар на крові

06.03.2024, 16:15

В рамках своєї передвиборної кампанії Єрмак та Зеленський мають намір відвідати могилу Героя України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла

У роковини загибелі Героя України Дмитра Коцюбайла, Зеленський та Єрмак, які втілювали у життя розроблені росією плани з окупації України, планують відвідати місце його поховання на Аскольдовій Могилі у місті Києві.

Зрадники України хочуть перетворити вшанування пам'яті Героя України на чергову піар-акцію, в рамках своєї передвиборної кампанії.

«Останній Бастіон» закликає патріотично налаштованих громадян та учасників російсько-української війни прийти 7 березня 2024 року на Аскольдову Могилу, та гідно вшанувати пам'ять Героя України Дмитра Коцюбайла, який поклав своє життя у боротьбі за Україну.

Читайте також
Уряд ухвалив рішення про перепоховання першого голови ОУН Євгена Коновальця в Україні
Історія
Остання смертна кара воїна УПА перед здобуттям Україною незалежності
Історія
85 роки тому у Києві більшовики розстріляли отця Андрія Бандеру – батька Провідника ОУН
Історія
Кривавий міст у Заліщиках: злочин НКВС, про який не можна забувати
Історія
Зеленський знущається над загиблими
Політика
Десять років тому в бою з російським агресором загинув соліст Паризької опери Василь Сліпак
Історія