Країна змінює підрахунок віку людей.
Південна Корея проводить кампанії за відмову від старого та дивного методу підрахунку віку, який робить людей на рік чи два старшими, ніж вони є насправді, діти є одними з небагатьох, хто, здається, найбільше хоче триматися минулого.
За традиційним звичаєм підрахунку віку в Південній Кореї кожна людина має 1 рік при народженні та додає ще один рік, коли настає 1 січня, тобто дитині, народженій 31 грудня, наступного дня виповнюється 2 роки.
«Мені виповнилося 6, а потім знову стало 5», — сказала Кім Даін, коли тележурналіст запитав її про новий закон, який формалізує міжнародний метод підрахунку віку в адміністративному та цивільному законодавстві та заохочує людей підраховувати свої власний вік відповідно.
Президент Юн Сук Йоль назвав стандартизацію міжнародного віку ключовою метою свого уряду, посилаючись на необхідність зменшити «соціальну та адміністративну плутанину» та суперечки. Але офіційні особи в Міністерстві державного законодавства Південної Кореї визнають, що новий закон не змінить суттєво надання державних послуг у країні, оскільки більшість із них уже базується на міжнародному віці.
Міжнародний вік є стандартом у більшості південнокорейських законів та офіційних і юридичних документів і визначає, коли людина йде до школи, отримує право керувати автомобілем і голосувати, а також отримує пенсію.