Created with Sketch.

Поки українці сиділи без світла...

12:27

Рінат Ахметов придбав п’ятиповерхову квартиру в Монако за $550 мільйонів. Вона має 21 кімнату та власний басейн.

За даними Bloomberg, Рінат Ахметов придбав квартиру в Монако за рекордні 550 мільйонів доларів.

Ця угода входить до числа найбільших в історії торгівлі житловою нерухомістю.

За цю суму український бізнесмен купив розкішну п’ятиповерхову квартиру з 21 кімнатою в найбільш престижному новому житловому комплексі Монако, розташованому на першій лінії узбережжя в районі Маретерра.

Апартаменти розміщені у флагманській будівлі Le Renzo. Їхня площа — близько 2500 квадратних метрів без урахування балконів і терас з видом на Середземне море. У них передбачено басейн, джакузі та не менше восьми паркувальних місць.

Угода була укладена ще в 2024 році, але інформація про неї з документів стала відома пресі лише нещодавно. Холдингова компанія Ахметова SCM підтвердила купівлю нерухомості в цьому комплексі.
 

Читайте також
Прихована зброя та кевларові портфелі
Політика
Час спливає: Стармер тисне на Абрамовича через £2,5 млрд
Політика
Мільярдна схема на Запорізькому феросплавному
Кримінал
Коломойського та Боголюбова звинувачують у відмиванні коштів через «переробку відвалів» на ЗЗФ
Кримінал
До Молдови екстрадували олігарха-втікача Плахотнюка
Політика
Пінчук «прибиває» «Енергоатом»
Опінії