Created with Sketch.

Поліціянтів-хабарників затримали на Київщині

23.08.2020, 11:12

Реформована поліція продовжує демонструвати спадкоємність традиції попередників-міліціянтів.

Цієї п'ятниці, 21 серпня, у Київській області викрили двох правоохоронців, які вимагали 7000 доларів США за закриття кримінального провадження щодо незаконного видобування надр.

Таку інформацію оприлюднили на офіційному сайті Державного бюро розслідувань.

Під час досудового слідства встановлено, що співробітник Бориспільського ВП ГУНП за посередництвом свого колеги з Броварського ВП ГУНП тиснули на приватного підприємця з метою одержання неправомірної вигоди.

Наразі фігурантів провадження взято під варту в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

«Готується повідомлення затриманим про підозру в одержанні хабаря, вчинене за попередньою змовою службовими особами, відповідно до частини 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Також вирішується питання щодо обрання відносно них запобіжних заходів», — йдеться на сайті ДБР.

"Останній Бастіон" продовжує наголошувати на тому, що підлеглі Арсена Авакова, попри так звану переатестацію, не змінили своєї корумповані сутності, лишившися перевертнями у погонах.

Читайте також
Французькі правоохоронці провели обшуки в Єлисейському палаці
Політика
НАБУ повідомили про підозру екскерівникові Держрезерву у справі про корупцію
Кримінал
ВАКС обрав запобіжні заходи двом суддям у справі про корупцію у Верховному Суді
Кримінал
Апеляція ВАКС залишила без змін рішення щодо Єрмака
Кримінал
Єрмак у суді фактично визнав, що маєток у Козині зводили для нього
Кримінал
Андрій Єрмак оскаржує рішення ВАКС в апеляції
Кримінал