Created with Sketch.

Польща видворила з країни 15 громадян України

30.08.2025, 12:27

Там заявили, що вони «становили загрозу громадській безпеці».

Польща вирішила вислати з країни 15 громадян України, які, як стверджується, становили загрозу громадській безпеці.

Про це пише RMF 24, а також повідомила польська прикордонна служба.

За словами прикордонників, деякі українці, яких вислали з Польщі, раніше були засуджені за численні злочини та правопорушення, зокрема, за зберігання наркотичних та психотропних речовин, крадіжки, пограбування, підробку документів, керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння та організацію незаконного перетину польського кордону.

Один із висланих українців був у переліку осіб, перебування яких у Польщі вважається небажаним.

Окрім цього, висланим українцям заборонили повторний в'їзд до Польщі на термін від 5 до 10 років.

«Польща — дружня та відкрита країна для іноземців. Однак, немає і ніколи не буде згоди на порушення ними закону, незалежно від країни їхнього походження. Міністерство внутрішніх справ та адміністрації рішуче реагуватимуть на будь-які порушення нашого правового порядку », — сказала Кароліна Галецька, речниця Міністерства внутрішніх справ.

Як пише RMF 24, від початку 2025 року Польщу примусово покинули 1100 іноземців.

Читайте також
Хорошковський та Григор’єв постачають українське зерно до Ірану
Новини
Як людина з подвійним громадянством могла очолити «Укрпошту»?
Опінії
Нові реалії для українців у ЄС
Опінії
Прихована від суспільства компанія з орбіти Ajax Systems отримала штрафів на 499 млн
Війна
Фінляндія скасувала заборону на ядерну зброю через зростання безпекових ризиків
Політика
Вирок системі вибіркового правосуддя
Політика