Created with Sketch.

Полтавські слідчі розкрили справу СБУшника-викрадача

05.03.2021, 12:20

Працівник СБУ постане перед судом за викрадення людей заради викупу.

Слідчі Державного бюро розслідувань у Полтаві завершили досудове розслідування у справі оперуповноваженого відділку СБУ з Харківщини.

Правоохоронець разом зі своїми п’ятьма спільниками викрадав людей і вимагав за них викуп. 


Слідчі дізналися, що в травні 2019-го СБУшник зі своїми товаришами у лісосмузі влаштував засідку в місці «закладки наркотиків». До сховку підійшов чоловік і забрав пакунок. Члени групи, які назвалися поліцейськими, схопили чоловіка й почали бити. Погрожуючи насиллям  та кримінальною відповідальність, почали вимагали 100 000 грн.

На голову потерпілого одягнули пакет та відвезли до одного із гаражних кооперативів. Там його тримали, доки цивільна дружина не взяла позику на 100 000 гривень у нотаріуса.

За подібною схемою, в іншого чоловіка так звані «правоохоронці» вимагали 3 000 доларів США. 

Працівника СБУ затримали. Його звинувачують вимаганні чужого майна з погрозою насильства, у присвоєнні владних повноважень, у незаконному позбавленні волі людини. 
Колишньому правоохоронцю загрожує 7 років позбавлення волі.
 

Читайте також
Листи з підписом Олександра |||. Прокуратура відкрила справу
Політика
Справа екстрадованого з Іспанії столичного забудовника Войцеховського скерована до суду
Кримінал
ДБР між контрабандою і політикою. Історичний екскурс
Політика
У Полтаві оштрафували лікаря за незаконне оформлення інвалідності
Полтава
СБУ викрила екскерівництво держпідприємства «Документ» на розкраданні мільйонів
Кримінал
У Полтаві суд відправив під варту викладача професійно-технічного училища
Кримінал