Created with Sketch.

Порошенко більше не зможе назначати суддів — Сергій Козьяков

02.08.2017, 08:21

Завдяки останнім змінам в українському законодавстві, президент та парламент більше не матимуть можливості впливати на призначення суддів. З такою заявою в ефірі 5 каналу виступив голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков.

«Відповідно до змін до Конституції у частині, що стосується правосуддя Президент і парламент більше не впливають на кар'єрні і кадрові рухи всередині судової системи, а отже, Президент не може впливати так, як він впливав раніше» — сказав Козьяков.

Також голова ВККС висловив свою точку зору щодо конкурсу на 120 посад суддів нового Верховного Суду. Він не вважає цей конкурс зразковим та впевнений у можливих помилках у процедурах чи рішеннях, оскільки конкурс в таких масштабах проводиться вперше. На скільки зразковим буде список суддів — стане відомо лише після винесення хоча б тисячі рішень нового Верховного суду.

Відділ моніторингу

Читайте також
Сергій Іващенко визнав, що він жлоб, і що чхати хотів на правоохоронців та полтавців
Полтава
ЄС шукає спосіб обійти вето Угорщини у сфері зовнішньої політики – Bloomberg
Полтава
Чи можна довірити ямщикам Полтаву?
Полтава
Попри смертельні обстріли Києва, в Полтаві активно йде передвиборна кампанія
Полтава
«Полтаватеплоенерго»: свавілля та мародерство в тарифах на опалення
Полтава
Неоголошена війна Полтавської міськради проти полтавців
Полтава