Created with Sketch.

Португалія визнає державу Палестина, не чекаючи конференції ООН

20 вересня, 13:05

Уряд Португалії заявив, що немає перешкод для визнання Держави Палестина.

«Офіційне визнання» відбудеться ще до конференції високого рівня, яка проходитиме у Нью-Йорку в понеділок, йдеться в повідомленні МЗС Португалії.

Португалія офіційно визнає Палестинську державу вже у неділю.

Португальський уряд підтвердив інформацію, надану Єлисейським палацом, який у суботу вдень оголосив, що група з десяти країн, включно з Францією, спільно визнають Палестинську державу.

Це відбудеться в понеділок на конференції у Нью-Йорку, в рамках Генеральної Асамблеї ООН.

Як уточнили в Лісабоні, у випадку Португалії «офіційна декларація про визнання відбудеться в неділю, 21 вересня».

Емманюель Макрон є рушійною силою цієї спільної ініціативи. Окрім Франції та Португалії, Палестину визнають такі країни, як «Андорра, Австралія, Бельгія, Канада, Люксембург, Мальта, Сполучене Королівство та Сан-Марино», згідно із заявою радника французького президента.

Читайте також
Трамп: США мають найпотужнішу армію, здатну виграти будь-яку війну
Світ
В ЄС формують «антиукраїнський» альянс, щоб блокувати допомогу Києву — Politico
Політика
Миротворець Трамп готовий убивати
Позиція
Магнітна пастка Китаю
Політика
Орбан планує зустрітися із Трампом
Політика
Трамп заявив, що вирішить конфлікт між Афганістаном та Пакистаном
Війна