Created with Sketch.

Правоохоронці закрили наркоцех на Поділлі

11 травня, 10:36

Житель Барської громади відсидить 9 років і 6 місяців за незаконну торгівлю небезпечними наркотичними засобами. Вирок суду набув чинності.

Про це сповістила пресслужба Вінницької обласної прокуратури, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, що 46-річний громадянин України придбав, виготовляв і зберігав отруйні речовини виключно із метою збуту в особливо великих розмірах.

Досудове розслідування відбувалося у межах провадження, відкритого за частиною 3 статті 307 і частиною 1 статті 317 Кримінального кодексу України. Прокурори довели, що підозрювана особа тривалий час займалася протизаконною діяльністю із виробництва і торгівлі наркотиків.

«Під час обшуків у помешканні фігуранта вилучено речі, які підтверджують злочинну діяльність: понад 47 кг канабісу (особливо небезпечного наркотичного засобу, обіг якого заборонено), електронні ваги, пристрій для куріння — «бульбулятор», трубку для куріння тощо. Вироком Барського районного суду Вінницької області зловмиснику призначено покарання — 9 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного на праві власності майна», — заявили у прокуратурі Вінниччини.

Рівночасно медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що на Полтавщині затримали збувача марихуани. За зберігання, виготовлення і продаваж нарковмісних рослин отримав 10 років перебування за ґратами.

Читайте також
Замість відремонтованої каналізації у Кропивницькому — крадіжка бюджетних коштів
Кримінал
Чернігівський лісник допоміг злочинцям зрубати дерева на понад 1,5 млн грн
Кримінал
Наркотики поштою для залежних на Житомирщині
Кримінал
Понад 3 млн грн збитків завдали браконьєри природі Одещини
Кримінал
Пам'ятну дошку Джохару Дудаєву встановлять у Кременчуці
Полтава
33 гектари пасовищ повернуть громаді на Кропивниччині
Кримінал