Created with Sketch.

Про мамаївських повій, зрадників та колаборантів

28.06.2023, 15:25

Мамаївське кодло у Полтавській міській раді та Інституті розвитку міста саботувало вшанування пам'яті Героя України

Зрадники, колаборанти та манкурти з Полтавської міської ради та "Інституту розвитку міста" свідомо позбавили полтавську громаду права перейменувати одну з вулиць міста на честь Героя України Тараса "Хаммера" Бобанича.

Мамаївська банда зібрана з манкуртів, колаборантів, ворюг, повій та сепаратистів на чолі з українофобом Валерієм Пархоменком свідомо відмовилася виставляти на голосування громади пропозицію про перейменування вулиці Ляхова чи Лідова в місті Полтаві на честь Героя України Тараса Хаммера.

У серпні 2022 року НВР "ПРАВИЙ СЕКТОР" та ГС "Останній Бастіон" звернулися до КО “Інститут розвитку міста”, Полтавської міської ради та Комісії з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам'яті осіб та подій з пропозицією про перейменування вул. Лідова, чи вул. на  вул. Ляхова в Полтаві на честь Героя України Тараса Бобанича “Хаммера”.

Звернення було направлено ГС "Останній Бастіон" 16.08.2022 року за вих. № 22.

Дане звернення було зареєстровано в КО  “Інститут розвитку міста” за № 20/02-06 від 10.01.2023 року.

У січні-лютому 2023 року члени робочої групи розглянули пропозиції про перейменування топонімів у Полтавській громаді.

31 січня 2023 року робоча група розглянула пропозиції про перейменування вулиці Ляхова у місті Полтаві.

До другої черги перейменування полтавських топонімів увійшли 99 вулиць та провулків Полтавської громади, які названі на честь подій, що відбувалися за часів радянського союзу; радянських військових, партизанів та політиків.

9 березня 2023 року виконавчий комітет Полтавської міської ради затвердив варіанти нових назв вулиць з другої черги перейменування, які названі на честь подій, що відбувалися за часів радянського союзу; радянських військових, партизанів та політиків.

15 березня 2023 року на платформі «E-DEM» після затвердження варіантів назв стартувало електронне голосування щодо другої черги перейменування вулиць, провулків та площ, розташованих на території Полтавської міської громади.

Серед варіантів нових назв вулиць Лідова та Ляхова у місті Полтаві відсутній варіант з пропозицією перейменування вул. Лідова чи вул. Ляхова на честь Героя України Тараса Бобанича “Хаммера”.

20 березня "Останній Бастіон" направив до Полтавської міської ради та "Інституту розвитку міста" запит журналіста, в якому просив:

Полтавська міська рада відповіді на запит журналіста не надала, та перенаправила запит на "Інститут розвитку міста".

"Інститут розвитку міста" надав відповідь на запит журналіста лише 6 квітня 2023 року, хоча відповідно до статті  20 Закону України «Про доступ до публічної інформації»,  просимо надати відповідь  протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

У своїй відповіді "Інститут розвитку міста" зазначив, що:

"Під час відкритого засідання робочої групи з метою опрацювання висловлених мешканцями пропозицій в межах громадського обговорення щодо питань перейменування вулиць та провулків (II черга), розташованих на території Полтавської міської територіальної громади, яке було 31 січня 2023 року шляхом голосування робоча група не підтримала пропозицію варіанту назви «Тараса Бобанича (Хамера)".

Ні "Інститут розвитку міста", ні Виконавчий комітет Полтавської міської ради не надали вичерпної інформації, яка запитувалась журналістами.

Манкурти, колаборанти, ворюги, повії, сєпари та придурки з Полтавської міської ради та "Інституту розвитку міста", вкотре продемонстрували свою зневагу до людей, які віддали своє життя за Україну.

Отримати витяг із "протоколу відкритого засідання робочої групи з метою опрацювання поданих мешканцями пропозицій в межах громадського обговорення щодо питань перейменування вулиць та провулків (ІІ черга), розташованих на території Полтавської міської територіальної громади", нам вдалося лише після звернення Громадської спілки "Останній Бастіон" до Полтавського окружного адміністративного суду з позовом до Полтавської міської ради та Комунальної організації "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" Полтавської міської ради.

У відзиві на позовну заяву ГС "Останній Бастіон" колаборанти та манкурти з Полтавської міської ради зазначають, що їм не вдалося встановити зв'язок Тараса Бобанича з містом Полтавою та вулицею Ляхова.

Хоча ГС "Останній Бастіон" зазначав, про проведення загальних зборів мешканців вулиці Ляхова, на яких було підтримано ідею влаштування музею Тараса Бобанича та перейменування вулиці Ляхова на честь полеглого Героя України.

На протязі російсько-української війни Тарас Бобанич неодноразово зупинявся на вулиці Ляхова, 12а у місті Полтаві. Саме 2-й батальйон ДУК "Правий Сектор" імені Тараса Хаммера забезпечував безпеку мешканців міста Полтави та Полтавського району від навали російських загарбників.

Також у Полтавській міській раді зазначили, що звернення ГС "Останній Бастіон" не містило письмової згоди родичів Тараса Бобанича, хоча згоди від батька та дружини Тараса Бобанича були отримані та надані КО "Інститут розвитку міста".

Колаборанти та манкурти з Полтавської міської ради зазначають, що представники ГС "Останній Бастіон": "могли ознайомитися з порядком опрацювання Робочою групою пропозицій, поданих від мешканців, який було затверджено рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради 08.09.2022 року № 373, подати пропозицію про перейменування згідно норм 1-3, викладених у цьому Порядку, та вчасно усунути недоліки, зокрема надати згоду родичів Тараса Бобанича".

Тут ми хочемо зазначити, що згоди батька та дружини Тараса Бобанича були додані до звернення ГС "Останній Бастіон" від 16.08.2022 року за вих. № 22.

Звернення ГС "Останній Бастіон" було підготовлено та направлено до КО "Інституту розвитку міста" за три тижні до затвердження Виконавчим комітетом Полтавської міської ради "Порядку опрацювання Робочою групою пропозицій, поданих від мешканців", на який посилаються у Полтавській міській раді.

Дане звернення було зареєстровано в КО  “Інститут розвитку міста” за № 20/02-06 лише 10.01.2023 року (через 4,5 місяці).

При цьому, голова ГС "Останній Бастіон" у період серпня 2022 року - січня 2023 року неодноразово зв'язувався із співробітником КО "Інститут розвитку міста" Олексієм Довгалем, з приводу розгляду питання про перейменування вул. Лідова, чи вул. на  вул. Ляхова в Полтаві на честь Героя України Тараса Бобанича “Хаммера”.

За цей час ГС "Останній Бастіон" не отримувала від представників КО "ІРМ" жодних застережень про те, що звернення ГС "Останній Бастіон" та ГС "Правий сектор" містять якісь недоліки. Також не надходило жодних зауважень, щодо відсутності необхідних документів.

Жодних зауважень і не могло бути, оскільки всі документи були надані КО "ІРМ" разом зі зверненням ГС "Останній Бастіон".

Щодо позиції міськради хочемо зазначити, що Полтавською міською радою не було надано Суду всіх документів, котрі витребовувались ухвалою від 05.06.2023 року, що однозначно свідчить про порушення міськрадою та "Інститутом розвитку міста" порядку громадського обговорення.

Пунктом 3 статті 3 Закону України " Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", "Порядок проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", затверджений постановою Кабінету Мінітрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989, та п. 7 наданого «Порядку опрацювання Робочою групою з питань присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій на території Полтавської міської територіальної громади висловлених пропозицій (зауважень), поданих від мешканців» (додаток 2), затвердженого рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради від 08.09.2022 Ме 373 (далі - Порядок опрацювання Робочою групою), не передбачають неможливість включення назви вулиці пов'язаною з особою, діяльність якої пов'язана з Україною. Зазначені норми передбачають (лише послідовність при формуванні остаточного переліку варіантів нових назв для голосування, яких згідно п. 12.1. Порядку опрацювання Робочою групою може бути не більше п'яти, в нашому випадку обрано Робочою групою лише дві.

Зазначені нормативні акти також не передбачають надання протоколу зборів мешканців чи витягу з нього, вказання дати проведення зборів мешканців, чиї підписи також додано до пропозиції.

Так само ці норми не передбачають зазначення у пропозиції наявності зв'язку діяльності Тараса Бобанича з містом чи вулицею, достатньо зазначення його героїчного життя з Україною.

Щодо неотримання Відповідачами згоди родичів на присвоєння імені. У зв'язку з закритістю процедури громадських обговорень Робочою групою та відсутністю будь-яких звернень з її боку, хоча у пропозиції були зазначені контактні нормери телефонів, така згода не була надана до засідання 31.01.2023. Водночас за ініціативою Робочої групи була отримана така згода за іншою пропозицією, що свідчить про надання членами Робочої групи певних переваг. Крім того, така згода відповідно до вимог п. 5.3. Порядку опрацювання Робочою групою могла бути подана і після 31.01.2023, до дня проведення заключного засідання Робочої групи. А тому її відсутність в документах станом на 31.01.2023 не може бути підставою для відмови у внесенні пропозиції до переліку для електронного голосування.

Надана копія протоколу засідання Робочої групи від 31.01.2023 взагалі не містить обґрунтувань чому не допущено пропозицію Позивача до електронного голосування, ті обґрунтування що наявні в протоколі не відповідають вимогам затвердженого Відповідачем Порядку опрацювання Робочою групою.

Так, з тексту протоколу вбачається, що надана пропозиція не відповідає вимогам п. 2 та п. 6 Порядку опрацювання Робочою групою.

Пункт 2 зазначеного порядку передбачає допуск до розгляду пропозицій, оскільки пропозиція Позивача все ж таки розглядалася на засіданні Робочої групи, значить вона допущена до такого розгляду та відповідає всі вимогам, щодо наявності станом на 31.01.2023 згоди родичів зазначалося вище.

Пункт 6 Порядку опрацювання Робочою групою передбачає виключно
пріоритетність включення пропозицій до переліку (для електронного
голосування (коли їх більше п'яти), однак не виключає можливості включення до такого переліку пропозицій щодо перейменування на честь осіб, які скоїли героїчний вчинок в ім'я України (п. 6.2, п. 6.3). Зазначений пункт порядку не містить будь-яких вимог щодо обов'язкового зв'язку імені особи з Полтавою (місце народження чи діяльності) для перейменування вулиці.

Тому, рішення Робочої групи від 31.01.2023 є необґрунтованим, в тому числі враховуючи кількість пропозицій (менше п'яти) для перейменування вулиці.

З вказаного рішення вбачаються неправові (особистісні) підстави для позбавлення з мешканців міста права електронного голосування за пропозицію Позивача.

Робочою групою не було повідомлено Позивача про недоліки пропозиції, які можливо було усунути до дня останнього засідання та затвердження остаточного варіанту переліку.

Більш того, у порушення вимог п. 20 «Положення про робочу групу з питань присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій на території Полтавської міської територіальної громади (додаток 1)», затвердженого рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради від 08.09.2022 Хе 373, протокол засідання Робочої групи від 31.01.2023 не було оприлюднено на офіційному сайті Полтавської міської ради.

До відзиву на позов Полтавською міською радою не надано будь-яких документів, рішень чи протоколів щодо розгляду питання перейменування вулиць Комісією з питань найменування та перейменування елементів міського з середовища та інфраструктури, увічнення пам'яті осіб та подій, хоча згідно рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 08.09.2022 № 373 такі рішення мають бути.

Крім того, у порушення вимог п. 9 Положення організатор громадського обговорення протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) не узагальнив їх та не підготував звіт, у якому зазначаються найменування організатора, зміст питання, що виносилося на громадське обговорення, інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення.  Не оприлюднив пропозицій (зауважень), отриманих в ході проведення громадського обговорення, у спосіб, за допомогою якого було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення.

Отже 31 січня 2023 року, під час засідання робочої групи, під головуванням заступника Мамая українофоба Валерія Пархоменка, корупціонерка та ексочільниця КО "ІРМ" Тетяна Татаріна цинічно брехала представникам робочої групи про відсутність у документах наданих "Інституту розвитку міста" письмової згоди рідних Тараса Бобанича.

У зв'язку з цим, робоча група відхилила пропозицію ГС "Останній Бастіон", позбавивши громаду права проголосувати за перейменування вулиці Ляхова на честь Героя України Тараса "Хаммера" Бобанича.

Метою Тетяни Татаріної, Олексія Довгаля та Валерія Пархоменка було відхилити пропозицію по вшануванню Героя України, бо все українське їм ненависне.

Нагадаємо, що заступник Мамая Валерій Пархоменко натхненно підтримував “партію регіонів” та разом з Олександром Удовіченком, Оксаною Деркач (які досі є депутатами Полтавської міської ради) та Валентиною Вождаєнко виступали на “антимайдані” перед Полтавською ОДА, підтримуючи президента-диктатора Віктора Януковича. Вони відправляли автобусами тітушок на антимайдан у Київ.

Він не приховує своїх проросійських поглядів. На пропагандистських Telegram-каналах розміщено відео, в якому Пархоменко розповідає про українських нацистів-окупантів під час Другої світової війни. 

Зауважимо, що  Комунальна організація "Інститут розвитку міста" Полтавської міської ради не має нічого спільного з розвитком міста Полтави та Полтавської громади.

Ця організація була створена та утримується Мамаєм, Удовіченком, Бражником та іншими манкуртами та ворюгами з міської ради (за кошти платників податків) для того, щоб влаштувати туди колишніх правоохоронців, СБУшників, прибиральниць, коханок Мамая, та повій, які обслуговують представників місцевої "иліти" у бані Мамая на Світанковій (збудованій за вкрадені з бюджету громади кошти).

Яскравим підтвердженням цьому є корупційна справа Олександра Мамая та ексочільниці КО "Інститут розвитку міста" ПМР Тетяни Татаріної, яка на засіданні робочої групи вводила присутніх в оману, зазначаючи, що КО "ІРМ" не отримувало документів з письмовою згодою рідних Тараса Бобанича.

Зазначимо, що після звільнення Тетяни Татаріної з посади директора КО Інститут розвитку міста" ПМР, новим очільником КО став Олексій Довгаль, який балотувався на останніх виборах до Подільської районної у місті Полтаві ради від політичної партії "За Майбутнє" Олександра Мамая.

Мамай Полтавську міськраду залишив, але мамаївщина там лишилася. Нагадаємо що Олексій Довгаль є сином СБУшника Сергія Довгаля, і сам раніше працював у структурі СБУ.

Після подання документів з пропозицією про перейменування вул. Лідова, чи вул. на  вул. Ляхова в Полтаві на честь Героя України Тараса Бобанича “Хаммера”, представники ГС "Останній Бастіон" не одноразово спілкувалися з Олексієм Довгалем з приводу розгляду нашої пропозиції, але він жодного разу не згадав про те, що подані ГС "Останній Бастіон" документи мають якісь недоліки, що можуть завадити підтриманню пропозиції про перейменування.

У відзиві на позовну заяву ГС "Останній Бастіон" колаборанти та манкурти з Полтавської міської ради зазначили, що внесок Тараса Бобанича у боротьбу за незалежність, розбудову Української держави, підтримання миру і безпеки, зміцнення міжнародного авторитету України пошанований встановленням меморіальної дошки у Полтаві.

Але вони не зазначили, що Полтавська міська рада не має жодного відношення до встановлення меморіальної дошки Тарасу "Хаммеру" Бобаничу.

Її встановлення відбулося не завдяки сприянню міської ради, а всупереч позиції мамаївських манкуртів та колаборантів, які з ненавистю ставляться до всього українського, та намагаються перешкодити прагненням громади вшанувати Героїв України.

Мусимо зауважити, що попри антиукраїнські прояви, повії та колаборанти з "Інституту розвитку міста" будуть змушені зважити на Чин і честь людей, які віддали своє життя за Україну.

Боротьба триває.

Читайте також
Ломаченко інвестував гроші в російську компанію.
Політика
Діячі з 95-го кварталу протупили і дали в ефір мапу України без Криму
Опінії
Трапезний храм Києво-Печерської Лаври перетворили на трибуну зелених хунвейбінів
Опінії
Хто дозволив клоуну торгувати Україною?
Політика
Високоосвічені тубільці пропонують деколонізувати Полтавщину
Позиція
Що під час війни в Україні святкують призначені Зеленським сіоністи?
Позиція