Created with Sketch.

Про мажорів в поліції Закарпаття. Частина друга

13.04.2024, 14:05

Начальник управління головної інспекції ГУНП в Закарпатській області Особисто прикриває незаконну торгівлю деяких точок на ринку Ужгорода.

Знову про банду поліцейських Закарпаття.

До вашої уваги пан Дьордяй Володимир Іванович цілий начальник управління головної інспекції ГУНП в Закарпатській області.

Так-так, це саме той, який має одним із перших контролювати дотримання поліцейськими ГУНП прав та законів.

Ну звісно, що цей перевертень в банді Колесника сидить на схемах.

Особисто прикриває незаконну торгівлю деяких точок на пʼяному ринку міста Ужгород.

Фото, доказ того, що цей негідник використовує службове становище у своїх інтересах. Наприклад їздить на службовому авто додому в тому числі кожного дня на обід, а водій його чекає, поки пан пузо набʼє. Водій не людина, на що йому обід?

Цей перевертень створював поліцейським проблеми, фабрикував справи за менші порушення.

Жирує від безкарності ….

МВС України, Ігор Клименко — пане міністр, інспекція буде відповідати за свої порушення та прорахунки?

Читайте також
Маєток біля моря, люксова автівка та «колишня» дружина
Політика
Поліція поза законом
Опінії
«Реформа поліції»: як молодих і красивих перетворили на мусорів у новій формі
Опінії
Ексміліціянти організували у Києві мережу казино «для своїх»
Кримінал
Поліцейський з Запоріжжя раптово вибіг з авто та втік до Молдови
Політика
Бути бізнесменом добре, а поліцейським - краще
Політика