Created with Sketch.

Професор з Осаки звинуватив ВООЗ у глобальній вакцинації токсичною мРНК-вакциною

27 січня, 11:45

ВООЗ використовує пандемію «COVID-19» для контролю над чисельністю населення.

Масаясу Іноуе (Masayasu Inoue), професор медичної школи Університету міста Осака, звинувачує ВООЗ у використанні пандемії «COVID-19» як приводу для глобальної вакцинації токсичною мРНК-вакциною, розробленою за один рік замість стандартних десяти, з метою контролю чисельності населення.

«Вони розробили щось вкрай небезпечне й токсичне. Мова ніколи не йшла про здоров’я; мова йшла про контроль над чисельністю населення, результатом якого стало контрольоване винищення».

Читайте також
Удар по військових на Дніпропетровщині: командир батальйону постане перед судом
Війна
ФСБ вбила «особистого ворога путіна»
Кримінал
У Польщі взяли під варту підозрюваного у вбивстві російського художника Скрепецького
Кримінал
Суд призначив довічне ув’язнення вбивці Дем’яна Ганула
Кримінал
У Польщі затримали підозрюваного у вбивстві російського художника Скрепецького
Кримінал
Син кронпринцеси Норвегії потрапив за ґрати, отримавши 40 обвинувачень
Кримінал