Created with Sketch.

Російські окупанти обстріляли медпункт на лінії розмежування у Донецькій області

18.05.2020, 13:36
Фото: Google

Підконтрольні РФ збройні формування здійснили прицільний обстріл контрольно-пропускного пункту "Майорське".

Таку інформацію вранці 18 травня оприлюднили на сайті Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.

За попередніми даними, внаслідок влучення кулі було пошкоджено один балон пневмотораксного модуля пункту надання допомоги населенню, ніхто не постраждав.

«Особовим складом державного пожежно-рятувального загону, який чергував на КПВВ "Майорське" було надано необхідну допомогу населенню. Також здійснено ремонт і відновлено цілісність пошкодженого майна», — зазначили у пресслужбі ГУ ДСНС Донеччини.

Читайте також
«Людське сафарі»
Війна
Фронт потребує підтримки: волонтери більше не справляються самотужки
Війна
Reuters: Паливна криза змусила росію просити бензин у свого сусіда
Війна
Дронова облога росії: межі стійкості Москви та нова логіка війни
Війна
росія атакувала пляж Запоріжжя — серед постраждалих є діти
Війна
Сили безпілотних систем підтвердили ураження головної електропідстанції Севастополя
Війна