Created with Sketch.

Розтрата на закупівлі дронів: Посадовцям Полтавської міськради повідомили про підозру

07.08.2024, 15:25

БЕБ підтвердили 5,3 млн грн завданих збитків місцевому бюджету.

Бюро економічної безпеки в Полтавській області провело обшуки в приміщенні міськради. Колишнього директора (Сергія Сирицю) та головного спеціаліста оборонного департаменту підозрюють у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі дронів.

Про це йдеться в повідомленні БЕБ.

Як повідомляється, у грудні 2023 року підозрювані провели процедуру публічної закупівлі квадрокоптерів для військових частин. Її розмір становив понад 38 млн грн.

Згодом під час моніторингу ринкових цін фахівці територіального управління БЕБ виявили значне завищення вартості згадуваного замовлення.

Аналітики БЕБ підтвердили 5,3 млн грн завданих збитків місцевому бюджету.

Надалі в рамках досудового розслідування детективи під час обшуків помешкань фігурантів та приміщення міськради вилучили документи, комп'ютерну техніку, мобільні телефони, що долучені до матеріалів кримінального провадження як речові докази.

За результатами проведених слідчих дій двом особам повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів.

Напередодні повідомлялося, що правоохоронці проводять обшуки в Полтавській міськраді у справі, яка стосується оборонних закупівель.

Читайте також
Посадовця «Укрзалізниці» затримали на хабарі у $100000
Кримінал
Слідство у справі Тимошенко завершено. Справу передадуть до суду
Кримінал
Стіл, завалений грошима. ДБР викрило посадовця ТЦК на Вінниччині
Кримінал
Країна мрій Зеленського
Кримінал
Яка Рада — такий і уповноважений
Кримінал
Апеляція підтвердила конфіскацію елітних авто родини екскерівника Харківського ОТЦК Требесова
Кримінал