Created with Sketch.

СБУ прийшла з обшуками до Ужгородської міськради

06.09.2024, 16:00

Посадовці міськради вимагали 15 тисяч доларів від підприємця

Співробітники Служби безпеки України сьогодні прийшли з обшуками до Ужгородської міськради. У цій справі також була оголошена перша підозра.

Про це РБК-Україна розповіли джерела в правоохоронних органах.

Як повідомили РБК-Україна джерела, посадовці міськради нібито вимагали 15 тисяч доларів від підприємця в обмін на дозвільні документи на будівництво під комерцію з паркомісцями.

Обшуки вже провели у директора Департаменту інфраструктури Віталія Гільтайчука та керівниці КП «Архітектурно-планувальне бюро» Даніелли Геворкян.

«Співробітниці комунального підприємства, яка була посередником у схемі, вже повідомили про підозру за статтями «пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди» та «шахрайство», - розповіли джерела.

Читайте також
Замість боротьби з корупцією, Зеленський бореться з боротьбою з корупцією
Політика
Документи Корольчука, сотні тисяч доларів і офшори: подробиці резонансного обшуку НАБУ
Опінії
ВАКС арештував квартиру, яку пов’язують із віцепрем’єром Кулебою
Кримінал
213 МІЛЬЯРДІВ НЕ ВИСТАЧИЛО: ШКІЛЬ ЗАПУСКАЄ НОВИЙ ДОРОЖНІЙ КАРТЕЛЬ
Опінії
Чесному патріоту, який трохи крав, оголосили підозру
Кримінал
Колишньому командиру 103 бригади ТрО повідомили про підозру у недбалому ставленні до служби
Війна