Created with Sketch.

Ще одна іспанська велогонка виступила проти участі команди Israel Premier Tech

21.09.2025, 22:36

Організатори не хочуть бачити на своїй гонці ізраїльсько-канадську велокоманду Israel Premier Tech.

Організатори іспанської велобагатоденки Гран Кампіньо заявили про те, що у 2026 році не хочуть бачити на своїй гонці ізраїльсько-канадську велокоманду Israel Premier Tech.

Про це повідомляє Cyclingnews.

Раніше пропалестинські активісти створили великі проблеми з проведенням Вуельти-2025, протестуючи проти участі Israel Premier Tech. Згодом міська влада Барселони повідомляла про те, що не хоче бачити команду з «Ізраїлю» на Тур де Франс-2026, що змусило організаторів гонки почати пошуки альтернативного місця старту гонки.

Два заключні етапи Вуельти-2026 повинні відбутися на Канарських островах, і місцева влада також виступила проти участі Israel Premier Tech.

У 2026 році Israel Premier Tech, найімовірніше, матиме ліцензію Світового туру, і організатори гонок елітного дивізіону не мають права відмовити їм в участі у гонці. Натомість Гран Каміньо до Світового туру не входить, і матиме право не запрошувати Israel Premier Tech.

Зазначимо, що у 2025 році переможцем Гран Каміньо став саме гонщик Israel Premier Tech, канадець Дереки Джі. Жодних проблем через участь Israel Premier Tech у гонці у 2025 році не виникало. 

Читайте також
«Сталевий дід» — Нільс Ґустаф Гоканссон
Життя
Історичний український фінал. Визначилася переможниця турніру WTA в Руані
Спорт
Люди програли гуманоїдам
Спорт
Семеро українських тенісисток потрапили до заявки основної сітки «Ролан Гаррос»
Спорт
Син Байдена викликав синів Трампа на бій у клітці
Спорт
Помер Мірча Луческу
Спорт