Created with Sketch.

Siemens заявив про вихід із російського ринку через війну в Україні

12.05.2022, 12:20

Siemens залишає російський ринок через війну в Україні. Компанія почала процедуру припинення всієї виробничої діяльності

Про це зазначено у заяві компанії.

«Ми приєднуємося до міжнародної спільноти в засудженні війни в Україні», - йдеться в повідомленні.

У компанії зазначили, що Siemens була однією з перших компаній, що призупинили всі нові операції та міжнародні поставки в росію «на час оцінки ситуації для забезпечення безпеки 3000 своїх співробітників в країні».

Siemens AG - німецький конгломерат, що працює в галузі електротехніки, електроніки, енергетичного обладнання, транспорту, медичного обладнання та світлотехніки, а також спеціалізованих послуг в різних царинах промисловості, транспорту та зв'язку. Оборот компанії у 2020 році - 57 млрд євро.

Крім електроніки, німецький концерн постачав до московії високошвидкісні електропоїзди «Сапсани» та брав участь у виробництві електропоїздів «Ластівка».

Припиняється обслуговування потягів, що вже знаходяться в експлуатації.

Без роботи залишаються 3 тисячі російських працівників.

Читайте також
«Газпром» втрачає Європу й не знаходить заміни
Війна
Посольство підтвердило присутність українських громадян на захопленому танкері Marinera
Війна
Трамп дав «зелене світло» двопартійному законопроєкту про санкції проти росії — сенатор Грем
Політика
Підсанкційні танкери біля Венесуели масово змінюють прапори на російські – NYT
Політика
Трамп пригрозив Індії ще більше підняти мита через російську нафту, - Reuters
Політика
США зняли санкції з колишньої високопосадовиці «Сбербанку»
Війна