Created with Sketch.

«Слуги» вирішили позбавити українців «Дня захисника»

20.05.2020, 16:06
В СРСР існувала статева рівність
Фото: povin.com.ua

Законопроєкт носить відверто феміністичний і абсурдний характер.

19 травня Верховна Рада у першому читанні 261 голосом підтримала законопроєкт №232 «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України». Автором є «слуга народу» Марина Бардіна. Автор у пояснювальній записці пише, що метою проекту є вшанування усіх громадян України незалежно від статі.

Що пропонує нардеп

Бардіна пропонує внести зміни до абзацу дев’ятого частини першої статті 73 Кодексу законів про працю України, а саме змінити назву державного свята «День захисника України» на «День захисників України».

Що не сподобалось Бардіній у попередній назві:

Бардіна у пояснювальній записці пише, що нинішня назва свята «День захисника України» «не повністю передає його суть та зміст, адже поруч із чоловіками-захисниками Україну боронили також і жінки-захисниці».

За даними Міністерства оборони України, сьогодні у Збройних Силах України служать 27074 жінок-військовослужбовців, з них 949 — старші офіцери. Статус учасника бойових дій за участь в АТО/ООС надано 9916 жінкам, 166 військовослужбовців у період з 2014 року відзначено державними нагородами України.

Сподіваємося у «слуг» не вистачить клепки добратися до слів національного гімну, де вжито поняття «браття» та змінити його на «сестри».

Реакція суспільства

Реакція українців була миттєвою: від сміху до трагікомізму. Очевидно, що такий цирк може зіграти на руку ворога, адже, коли депутати займаються дурницями, нівелюючи поняття «захисник», приймаючи абсурдні закони, інтерес, повага і сприйняття влади нівелюються.

З таким же успіхом треба згадувати трансвеститів, ЛГБТ, людей, які себе взагалі до ніякої статі не відносять, бо ж це «буде дискримінація». Сподіваємося у «слуг» не вистачить клепки добратися до слів національного гімну, де вжито поняття «браття» та замінити його на «сестри» («ми, браття, козацького роду).

Простіше написати «захисниці, ніж видати відповідну комфортну уніформу жінкам, покращити постачання війська та лікарень

Деякі експерти вказують, що подібні законопроєкти мають відвернути суспільство від наявних проблем: звичайно простіше написати «захисниці, ніж видати відповідну комфортну уніформу жінкам, покращити постачання війська та лікарень. «Слуги» вже не вперше так заграються: раніше вони зареєстрували законопроєкт, який вводив кримінальне покарання у вигляді ув’язнення терміном на 15 років за критику гомосексуалізму. А також ініціювали обговорення закону про подвійне громадянство.

Читайте також
Верховна Рада хоче легалізувати в Україні приватні військові компанії
Політика
Понад 1,6 млрд грн виділила держава на фінансування партій за останні два роки
Політика
Верховна Рада обмежила зарплати суддям всіх інстанцій, членам ВРП, ВККС, НАБУ та САП
Політика
Верховна Рада проголосувала за закон про антисемітизм
Політика
Депутати-мільйонери отримують з бюджету гроші за оренду житла
Політика
Депутати не зможуть поставити запитання Зеленському після оголошеного ним послання у Раді
Політика