Сьогодні жителі нашої планети відзначають Міжнародний день Землі.
Святкування Дня Землі підтримує ООН і це свято спрямоване на покращення екології та збереження загального місця проживання всіх людей.
Вперше День Землі відсвяткували у 1970 році в США. Ця акція мала такий успіх, що її вирішили зробити щорічною. Згодом свято поширилося і зараз відзначається по всій планеті.
У 2009 році на 63-й сесії Генеральної Асамблеї ООН це свято було проголошено міжнародним.
У резолюції про проголошення Міжнародного дня Матері-Землі підкреслюється, що Земля і її екосистеми є нашим домом, і для досягнення справедливого балансу між економічними, соціальними та екологічними потребами нинішнього і майбутніх поколінь необхідно сприяти гармонії з природою і планетою Земля.
Традиційно у цей день проводять багато природоохоронних акцій. Зокрема, саджають дерева, прибирають у лісах, закривають вулиці для проїзду автотранспорту. Також відбувається багато екологічних конференцій та виставок.
У День Землі в різних країнах, за традицією, лунає Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому.
Перший Дзвін Миру був встановлений у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку 1954 року. Він відлитий з монет — дитячих пожертв з усіх континентів — і є символом глобальної солідарності людей Землі. У нього також вплавлені ордени та медалі, інші почесні знаки людей багатьох країн. Напис на Дзвоні промовляє: "Хай живе загальний мир у всьому світі".