Created with Sketch.

Співробітницю Міністерства юстиції затримали на хабарі у 120 тисяч доларів

02.08.2024, 17:03

Чиновниця залучила спільником свого знайомого, громадянина іншої держави, який називав себе «впливовим чиновником».

Працівники Державного бюро розслідувань затримали співробітницю Міністерства юстиції України та її спільника за підозрою у спробі шахрайськими діями заволодіти коштами великого аграрного підприємства.

Про це повідомляють у ДБР та Офісі генпрокурора.

За даними слідства, головний спеціаліст відомства у червні 2024 року шляхом обману та зловживання довірою заволоділа 2 600 доларів США керівника одного з фермерських господарств. За ці кошти вона нібито мала перенести дату розгляду його скарги до Офісу протидії рейдерства та посприяти у позитивному результаті її розгляду.

Надалі у підозрюваної виник умисел знову заволодіти його коштами на загальну суму близько 120 тис. доларів США нібито за внесення у реєстр нерухомого майна відомостей про право користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення.

Також чиновниця залучила спільником свого знайомого, громадянина іншої держави, який називав себе «впливовим чиновником» цього ж Міністерства і мав виступати гарантом виконання обіцяно.

Читайте також
Сівкович і Журило рятують Єрмака
Опінії
Антикорупційний суд обрав запобіжні заходи ще чотирьом підозрюваним у справі «Династії»
Кримінал
Пропагандист Зеленського Володимир Петров вніс 80 тисяч застави за Єрмака
Кримінал
За Єрмака внесли черговий платіж — 9,8 мільйона гривень
Кримінал
За Єрмака внесли ще 30 мільйонів застави – це зробив відомий футболіст і тренер Ребров
Кримінал
Експрем’єру Литви Палуцкасу оголосили підозру у незаконному збагаченні
Кримінал