Алханішвілі працював у Департаменті міжнародного співробітництва АРМА.
Працівник Департаменту міжнародного співробітництва Національне агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів Давид Алханішвілі заявив, що не планує повертатися із закордонного відрядження.
Про це повідомив у п’ятницю, 5 вересня, колишній заступник голови АРМА з питань євроінтеграції Грігол Катамадзе.
«Сьогодні мені як ніколи прикро, соромно. Зранку отримав інформацію, що працівник Департаменту міжнародного співробітництва АРМА Давид Алханішвілі повідомив своїм колегам, що не планує повертатися із закордонного відрядження», – написав Катамадзе.
З його слів, Давид Алханішвілі перебував на посаді виконувача обов’язків начальника відділу і за два роки роботи в агенції багато разів виїжджав у закордонні відрядження. Це відбувалося і в складі делегації, і неодноразово наодинці.
«І таких нагод залишитися за кордоном у нього була величезна кількість. Чому ж саме зараз, супроводжуючи т.в.о. керівника АРМА пані Максименко до Відня на конференцію ООН, він ухвалив таке радикальне рішення? Адже він чудово розуміє, що після такого кроку шлях в Україну для нього назавжди закритий. А чи не пов’язано це з “полюванням на відьом”, зі звільненнями, які почалися в АРМА? Неприємно і неприйнятно! Якими б мотивами не керувався Давид – це вже ніколи не виправдає його в моїх очах! Мені соромно за цю молоду людину!», – написав Катамадзе.
Нагадаємо, що 12 серпня звільнився заступник голови АРМА Грігол Катамадзе – колишній посол Сакартвело в Україні, який у вересні 2019 року отримав громадянство України указом Володимира Зеленського.
Новим заступником голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами з питань євроінтеграції стала Ярослава Максименко, яка, згідно з рішенням Кабінету Міністрів, очолюватиме АРМА в статусі тимчасової виконувачки обов’язків голови.