Created with Sketch.

США нам ще й як будуть потрібні

16.04.2025, 09:17

Очевидно, що це проти логіки. Зрозуміло, що це дратує. Не секрет, що очікування були зовсім інші.

Уявляю, як важко вам кожен день чути коментаторів, які з вартими кращого застосування емоціями, що інколи доходять до істерики, змагаються у підборі найгірших із дозволених у публічних медіа слів на адресу одного й того ж персонажу. 

А окремі особи взагалі вже кажуть про розрив дипломатичних відносин із США, що в нашій ситуації просто «на голову не налазить…».

Шановні мої співвітчизники! Дуже прошу: знайдіть собі іншу Ляльку вуду. Ви ж знаєте, проти кого треба спрямувати  свої прокльони та в кого треба встромляти якомога довші голки. А краще мати «довгі» ракети й БПЛА. 

А США нам ще й як будуть потрібні! 

Максимально довго… Скільки вдасться втримати увагу того, хто викликає у вас справедливо такі негативні емоції… 

Заради України – тримайте себе в руках і об’єднайтесь проти справжніх ворогів, а не друзів, яких ви самі й створили у своїх мріях і, від яких справедливо хотіли зовсім іншого.

Джерело

Читайте також
Макрон у розмові з Лукашенком закликав його не втручатися у війну проти України, — AFP
Політика
Несподіваний голос із минулого. Інтерв’ю Хантера Байдена
Новини
Трамп заявив, що США направлять до Польщі додаткових 5 тисяч військових
Політика
Сі Цзіньпін та путін розкритикували ядерні та оборонні плани США
Політика
Китайці зустріли путіна в аеропорту криками
Політика
У Пентагоні заперечують, що передумали переміщувати військових до Польщі «в останній момент»
Політика