Created with Sketch.

Суд обрав запобіжний захід міському голові Мукачева

26.06.2024, 18:44

Вищий антикорупційний суд відправив міського голову Мукачева Балогу на два місяці під варту

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід меру Мукачева Андрію Балозі. Він перебуватиме під вартою 60 діб з можливістю виходу під заставу.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

«За клопотанням детективів Національного антикорупційного бюро, погодженим прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду застосував запобіжний захід до міського голови на Закарпатті, який спільно з іншими особами підозрюється у зловживанні службовим становищем з метою продажу за заниженою вартістю земельної ділянки комунальної власності площею понад 3 га», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, суд призначив підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 30 млн грн застави, з покладенням відповідних процесуальних обов’язків.

Нагадаємо, правоохоронці викрили міського голову та голову районної ради на Закарпатті на зловживанні службовим становищем з метою продажу за заниженою вартістю земельної ділянки у центрі міста площею понад 3 га.

За даними слідства, міський голова забезпечив прийняття на сесії міськради рішення про продаж за заниженою у майже дев'ять разів ціною ділянки приватному товариству, фактичним контролером якого є голова районної ради, колишній нардеп.

Читайте також
Тищенко отримав нову підозру — щодо «розв’язання питань» із колцентрами
Кримінал
ВАКС обрав для депутата-«слуги» Кузьміних цілодобовий домашній арешт
Кримінал
ВАКС не змінив запобіжний захід Єрмаку
Кримінал
Схеми на мільйони та збитки «Укрзалізниці» на понад 200 мільйонів гривень
Кримінал
«Слугу урода» Кузьміних затримали за обвинуваченням у хабарництві — НАБУ
Кримінал
105 мільйонів застави за Галущенка: інформаційний щит Томаша Фіали
Опінії