Президент США Дональд Трамп звинуватив Іран в порушенні угоди про припинення вогню.
Він заявив, що Тегеран вдарив дронами по суднах в Ормузькій протоці.
Про це Трамп написав у соцмережі Truth Social.
За словами американського президента, Іран запустив щонайменше чотири безпілотники на судна, що перетинали Ормузьку протоку.
Один із цих дронів, каже Трамп, поцілив у верхню палубу «великого й дуже дорогого» вантажного судна. Воно зазнало пошкоджень, але змогло продовжити свій шлях. Ще три БпЛА були збиті.
«Очевидно, що це безглузде порушення нашої угоди про припинення вогню», — написав президент США.
Раніше CBS News із посиланням на неназваного американського чиновника писало, що іранський КВІР атакував безпілотником комерційне судно під прапором Сінгапуру в Ормузькій протоці. За даними Центру морських торговельних операцій Великої Британії, судно атакували біля узбережжя Дахіта, що в Омані.