Created with Sketch.

Трамп звинуватив Іран в атаці на судна в Ормузькій протоці

вчора, 21:35

Президент США Дональд Трамп звинуватив Іран в порушенні угоди про припинення вогню.

Він заявив, що Тегеран вдарив дронами по суднах в Ормузькій протоці.

Про це Трамп написав у соцмережі Truth Social.

За словами американського президента, Іран запустив щонайменше чотири безпілотники на судна, що перетинали Ормузьку протоку.

Один із цих дронів, каже Трамп, поцілив у верхню палубу «великого й дуже дорогого» вантажного судна. Воно зазнало пошкоджень, але змогло продовжити свій шлях. Ще три БпЛА були збиті.

«Очевидно, що це безглузде порушення нашої угоди про припинення вогню», — написав президент США.

Раніше CBS News із посиланням на неназваного американського чиновника писало, що іранський КВІР атакував безпілотником комерційне судно під прапором Сінгапуру в Ормузькій протоці. За даними Центру морських торговельних операцій Великої Британії, судно атакували біля узбережжя Дахіта, що в Омані.

Читайте також
Пілот F-15, збитого над Іраном, перед катапультуванням бачив рої іранських дронів
Війна
Війна з Іраном коштувала США рекордних витрат
Війна
«Тікайте, поки можете»: Іран поставив «Ізраїлю» жорсткий ультиматум
Війна
Сіоністи продовжують атакувати Ліван
Війна
Іран може відмовитися від ядерних переговорів зі США у Швейцарії
Війна
КВІР офіційно оголосив про закриття Ормузької протоки до виведення ізраїльських військ із Лівану
Війна