Created with Sketch.

У Боснії заарештували співробітників російського банку – їх звинувачують у відмиванні коштів

06.09.2019, 07:08

Три співробітника російського «Сбербанка» в Сараєво заарештовані через звинувачення у відмиванні коштів.

Про це повідомляє «Балканський оглядач» із посиланням на місцеві ЗМІ.

Начальника управління, помічника директора та контролера фінансової установи затримали співробітники Державного агентства розслідувань та захисту (SIPA) Боснії і Герцеговини під час операції з кодовою назвою «Банкір».

Заарештованих осіб звинувачують у вчиненні кримінального злочину шляхом створення злочинної організації та зловживання службовим становищем та повноваженнями з метою відмивання грошей.

Під час проведення на трьох локаціях обшуків були виявлені та вилучені документи, які можуть стати доказом у подальшому кримінальному провадженні.

Банківських працівників звинувачують в махінаціях під час купівлі-продажу з початку 2016 року до березня 2019 року. Розмір нанесених банку збитків складає 1 082 813,79 конвертованих марок (553 591 євро).

Читайте також
Том Пріцкер спеціально прилетів до Афганістану ґвалтувати дітей на свій день народження
Світ
Heineken скоротить 6000 робочих місць через падіння попиту на пиво
Світ
Норвегія готується до можливого нападу росії під приводом захисту ядерної зброї — головнокомандувач
Світ
США можуть відправити ще один авіаносець на Близький Схід
Світ
Використання ШІ для медичних порад може бути небезпечним для пацієнтів — дослідження
Світ
Литва обрала чітку позицію щодо чисельності військ США в країні
Світ