Created with Sketch.

У центрі Ростова лунають вибухи

16.03.2023, 13:15

Відбулася детонація боюприпасів

У будівлі прикордонної служби ФСБ, яка знаходиться в центрі Ростову, почалася детонація боєприпасів, що зберігалися там. Поряд із боєприпасами горить паливо з баками. Про це повідомляють російські засоби масової дезінформації.

Площа пожежі в Ростові-на-Дону досягла 800 квадратних метрів, пожежники шукають бронещити, щоб захиститися від осколків, що летять під час вибухів.

Очевидці подій повідомляють, що перед початком пожежі чули сильний вибух.

Поруч із входом на склад ФСБ у Ростові-на-Дону рятувальники виявили двох чоловіків. Їхній стан невідомий.

Вони працювали на складі. За попередньою інформацією, у підвалі будівлі ще можуть залишатися люди.

Пожежники тим часом працюють із укриття та намагаються не допустити переходу вогню на сусідню будівлю. На місце пожежі привезли броньовану автоцистерну.

У соціальних мережах публікуються кадри пожежі, яка розгорілася в центрі Ростову вдень 16 березня. За інформацією очевидців, горить будівля на Сіверса, 20. Поруч знаходиться прикордонне управління ФСБ московії по Ростовській області.

Читайте також
«Палац» Путіна залишився без захисту?
Війна
У росії підтвердили смерть другого генерала, який був присутній під час вибуху у ресторані в Москві
Війна
Під Москвою загорівся інститут «Роскосмосу»
Війна
Вартість перевезення російської нафти до Індії зросла на 50% – Reuters
Світ
Wildberries заборонила працівникам приносити смартфони на склади
Війна
У центрі Москви стався вибух в кафе
Світ