Created with Sketch.

У Деснянському районі Києва проводяться безпекові заходи

21.01.2023, 12:01
Ілюстративне фото

Правоохоронці проводять перевірку документів громадян та огляд автомобілів та попереджають про можливі обмеження проходу

Служба безпеки проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Деснянського району столиці, зокрема у Лісовому житловому масиві та на прилеглих територіях.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на Telegram-канал СБУ.

"СБУ здійснює відповідні заходи у взаємодії з Національною поліцією, Військовою службою правопорядку у ЗСУ та Національною гвардією.

Мета – посилення контрдиверсійного захисту об’єктів критичної інфраструктури та підвищення безпеки громадян в умовах російської збройної агресії проти України.  Безпекові заходи проводять з урахуванням правового режиму воєнного стану", - йдеться в повідомленні. 

Правоохоронці проводять перевірку документів громадян та огляд автомобілів та попереджають про можливі обмеження проходу та проїзду вулицями Деснянського району.

Також буде здійснено огляд території та приміщень загального користування для виявлення заборонених предметів.

"СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години",- йдеться в повідомленні. 

Читайте також
«Кроти» зі Служби (не)безпеки вже йдуть по ваші душі
Опінії
Про результативність на війні
Опінії
Бандити Борзілова покалічили колишнього ректора академії СБУ
Кримінал
Голова держави Єрмак задоволений роботою зрадника Кулініча
Опінії
Українські олігархи наразі перебувають під підвищеною увагою СБУ
Війна
СБУ викрила схему незаконної приватизації держмайна
Кримінал