Created with Sketch.

У Мелітополі окупанти викрали депутатку Запорізької облради Лейлу Ібрагімову

10.03.2022, 11:17
Лейла Ібрагімова

Окупанти продовжують тероризувати мирне населення

У Мелітополі озброєні окупанти викрали депутата Запорізької облради Лейлу Ібрагімову.

Про це заявив член меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

“Сьогодні в м. Мелітополі о 6:00 озброєні люди у російській військовій формі увірвалися до будинку депутата Запорізької обласної ради, представниці корінного кримськотатарського народу Лейли Ібрагімової, директора Мелітопольського міського краєзнавчого музею”, – написав Барієв на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Він зазначив, що московитські окупаційні війська обшукали будинок депутата, вилучили телефони.

“Лейлу Ібрагімову відвезли у невідомому напрямку”, – повідомив Барієв.

UPD Згодом Ескендер Барієв повідомив, що Лейлу Ібрагімову відпустили.

Читайте також
Удар по Полтавщині: загинули дві людини, кількість травмованих зросла
Війна
У Полтаві під час повітряної тривоги пролунала серія вибухів
Війна
У Міністерстві нападу росії заявили про «досягнуті цілі» після обстрілу України
Війна
«Злочин проти людяності, історії, християнства»
Війна
Затопити Україну: рф готує повторення катастрофи Каховської ГЕС — які дамби під загрозою
Війна
Лієнц: трагедія насильницької видачі козаків та білоемігрантів до СРСР
Історія