Created with Sketch.

У МОЗ викрили схему розкрадань, правоохоронці проводять обшуки

14.07.2025, 17:47

Національна поліція та прокуратура 14 липня проводять обшуки в афілійованих структурах Національної служби здоровʼя.

Про це повідомляють Українська правда та РБК-Україна із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що йдеться про компанії, які є надавачами медичних послуг за кошти, розпорядником яких є Міністерство охорони здоровʼя України.

У ході розслідування слідчі викрили схему привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах, яка, за попередніми даними, діяла у 2024-2025 роках за сприяння керівництва МОЗ. Кримінальне провадження у цій справі було відкрито на початку 2025 року.

За даними джерел, йдеться про десятки мільйонів гривень бюджетних коштів.

Читайте також
Чесному патріоту, який трохи крав, оголосили підозру
Кримінал
Колишньому командиру 103 бригади ТрО повідомили про підозру у недбалому ставленні до служби
Війна
«Династія» Зеленського: корупційний скандал, який уже неможливо приховати
Кримінал
Суд заборонив виїжджати з країни дружині прем'єр-міністра Іспанії Санчеса
Кримінал
Колишнього в. о. міністра культури підозрюють у сприянні незаконного виїзду за кордон
Кримінал
Нові питання до колишнього заступника міністра енергетики Олександра Хейла
Кримінал