Created with Sketch.

У НАЗК зацікавилися способом життя «Слуги народу» Єгорової-Луценко

20.09.2023, 09:41

НАЗК проводить моніторинг стосовно способу життя голови Харківської обласної ради.

Агентство із запобігання корупції перевіряє інформацію ЗМІ щодо виїзду за кордон водія та чоловіка голови Харківської облради Тетяни Єгорової-Луценко. Також є питання стосовно використання неї фінансів, очевидно, корупційного походження.

Про це заявив голова НАЗК Олександр Новіков.

Раніше «Останній Бастіон» повідомляв про те, що чоловік Єгорової-Луценко бізнесмен Віталій Луценко восени минулого року виїжджав за кордон разом із водієм дружини на службовому авто.

У Франції чоловік Єгорової підписував документи щодо купівлі акцій та призначення його президентом компанії MIDI AU SOLEIL, що володіє рестораном на набережній Канн. За даними французьких реєстрів, Віталій Луценко — резидент Франції та співвласник і бенефіціар компанії LE FOLIE'S, що володіє нічним клубом-рестораном у Ніцці під назвою No Name.

Читайте також
НАБУ і САП завершили розслідування у справі Павла Кириленка та його дружини
Кримінал
Теща на 16 мільйонів
Кримінал
У НАБУ і САП розповіли про зустріч із Зеленським
Політика
НАБУ і САП під ударом: кого вони реально притягнули до відповідальності
Політика
Трамп натякнув на можливе розкрадання фінансової допомоги Україні
Війна
Суд відправив під варту керівника «Лісів України»
Кримінал