Created with Sketch.

У Нью-Йорку відбувається фестиваль сучасного українського кіно

31.07.2022, 14:32

Зібрані під час фестивалю гроші спрямують на підтримку поранених воїнів-кінематографістів, а також української кіноіндустрії

Цими днями у Нью-Йорку відбувається перший літній фестиваль сучасного українського кіно у межах Всесвітнього благодійного кіномарафону на підтримку України, який до 31-го серпня проходитиме в Українському інституті Америки.

Про це інформує Генеральне консульство України в Нью-Йорку.

«Дякуємо всім, хто долучився до підготовки цього яскравого та важливого заходу, насамперед – українським кіномитцям і організаторам кіномарафону за можливість не лише презентувати на теренах Америки 11 українських повнометражних різножанрових фільмів, а й підтримати українську кіноіндустрію», – зазначили у Генеральному консульстві.

Фестиваль відкрили показом історичної драми «Щедрик» режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко.

Зібрані під час фестивалю кошти спрямують на підтримку поранених воїнів-кінематографістів, а також української кіноіндустрії, що потерпає від розв’язаної московією війни.

Глядачам фестивалю представляють 11 повнометражних фільмів, які сформували в програму кінопоказів:

Читайте також
Paramount Skydance придбала Warner Bros за $110 млрд
Мистецтво
Мстислав Чернов вдруге здобув премію Гільдії режисерів США
Мистецтво
Оголосили номінантів на кінопремію «Оскар-2026»
Мистецтво
Фільм «2000 метрів до Андріївки» потрапив у короткий список британської премії BAFTA
Мистецтво
Фільм Мстислава Чернова вдруге номінували на премію Гільдії режисерів США
Мистецтво
Українська короткометражка «Нічна зміна» перемогла на фестивалі ШІ-кіно в Голлівуді
Мистецтво