Created with Sketch.

Українка здобула титул найсильнішої жінки планети

23.08.2023, 06:40
Ольга Лящук

Українська стронгвумен Ольга Лящук виграла щорічний турнір The Shaw Classic серед жінок.

Змагання проходили у Лавленді, штат Колорадо (США).

Українка за підсумками всіх вправ набрала 67 балів, що стало найкращим результатом серед учасниць.

На п'єдесталі компанію Лящук склали канадки Саманта Белв'ю (63) та Меліса Пікок (60).

Для 38-річної спортсменки з Донецька це вже другий титул найсильнішої жінки світу. Минулого року Лящук перемогла на World's Strongest Woman.

Зазначимо, що у змаганнях серед чоловіків брав участь український стронгмен Олексій Новіков. Він посів 10-е місце за підсумком турніру, набравши 44 бали.

Титул Найсильнішої людини світу дістався американцю Браяну Шоу (96 очок). Канадець Мітчелл Хупер (89) став 2-м, а шотландець Том Столтман (82) – третім.

Що відомо про Ольгу Лящук

Читайте також
Гана відібрала очки в Англії на Чемпіонаті світу 2026
Спорт
Чорний Бик із трибун: історія вболівальника, якого знає вся Туреччина
Спорт
Полтавська «Енергія» — срібний призер чоловічого клубного чемпіонату України з настільного тенісу
Спорт
У США встановлено новий рекорд світу в бігу на 110 метрів з бар'єрами
Спорт
Мундіаль під знаком лицемірства: ФІФА не наважилася відсторонити «Ізраїль»
Спорт
Чемпіонат світу 2026: футболістів зі Швейцарії поселили у табір з гримучими зміями
Спорт