Created with Sketch.

«Укрнафтобуріння» зупинило видобуток на Сахалінському родовищі

03.12.2023, 12:16

Ця подія є екстраординарною і прямою загрозою енергобезпеці країни!

По суті справи призначений АРМА і Кабміном Управитель компанії  «Укрнафтобуріння» — компанія Укрнафта прямо зараз зупинила видобуток газу на Сахалінському родовищі.

А це майже мільярд кубометрів газу на рік «мінус» з газового балансу України і це відбувається в перший день зими.

Чому саме зараз Шостий Апеляційний суд виніс таке рішення в процесі, який триває з 2009 року і що робила нова юридична команда компанії після «націоналізації» — велике питання!

В цю ситуацію мають негайно втрутитися усі державні інституції і не допустити мільярдних збитків державі!

Усі відповідні звернення та запити будуть спрямовані мною негайно!


Від «Останнього Бастіону»:

Останній Бастіон нагадує читачам, що у 2006 році попри арешт і заборону на відчуження всього майна ДП НАК «Надра України» «Полтавнафтогазгеологія», накладені виконавчою службою Полтавської області в рамках зведеного виконавчого провадження, тодішній керівник НАК «Надра України» Едуард Ставицький передав майно, спецдозволи на користування надрами підприємства, підряди на буріння та капітальні ремонти новоствореній ним та його компаньйонами компанії «Голден Деррік».

Водночас Ставицький украв у «Полтавнафтогазгеології» спецдозвіл на стратегічне для держави Сахалінське родовище, тільки підраховані запаси на якому налічували понад 30 млрд. куб. м. газу.

Щоб вивести родовище зі стратегічних запасів держави, Ставицький, Присяжнюк, Медведчук, Аваков, Коломойський, Котвицький, Злочевський, Данілов, Льовочкін, Фурсін, Фокін сфальсифікували в ДКЗ геологічні дані по запасах родовища, зменшивши їх у кілька разів.

Зазначені особи в рамках спільної діяльності роками експлуатували родовище на "віджатих" у «Полтавнафтогазгеології» свердловинах, завдавши державі збитків у кілька мільярдів доларів, - зазначив колишній очільник «Полтавнафтогазгеології» Геннадій Сікалов.

Цими діями Ставицький та інші фактично вкрали у держави підприємство «Полтавнафтогазгеологія», нанісши державі Україна шалених збитків.

Потім голова НАК «Надра України» Тарас Кузьмич домігся визнання банкрутом ДП НАК «Надра України» «Полтавнафтогазгеологія». Цим самим він унеможливив повернення викраденого стратегічно важливого для держави Сахалінського родовища у державну власність, бо ДП НАК «Надра України» немає жодного відношення до Сахалінського родовища, а єдиним ліцензіатом, який мав право на розробку родовища було «Полтавнафтогазгеологія», яке було створене у 1996 році. А саме НАК «Надра України» було створено у 2000 році Злочевським і компаньйонами з метою розкрадання державного майна та передачі його в руки олігархів.

"Останній Бастіон" неодноразово писав про діяльність ДП НАК «Надра України» та нинішнього очільника держпідприємства Тараса Кузьмича.

Попри це, Тарас Кузьмич продовжує очолювати приватну НАК «Надра України» та "ефективно розпоряджатися" викраденим у держави майном.

Реалізуючи золоте правило революції : "грабувати награбоване", в ситуації з Сахалінським родовищем неозброєним оком видно, що Кузьмич і компанія хочуть пограбувати грабіжників.

А ми то не могли зрозуміти, чому рингтоном у Кузьмича лунає: "Вставай, проклятьем заклейменный, весь мир голодных и рабов! ".

Тарас Кузьмич

Виходячи з очевидного  перерозподілу Зеленським, Єрмаком, та іншими бенефіціарами  награбованого майна, цікаво, чи будуть грабувати заграбоване у ДГП "ПОЛТАВНАФТОГАЗГЕОЛОГІЯ" Семиренківське газоконденсатне родовище, завідувачем якого є Ахметов, чи будуть грабувати італійську  Ені на Загорянське і Пірківське родовища, вкрадені знову у "Полтавнафтогазгеології", чи будуть грабувати заграбоване Карайкозівське нафтогазоконденсатне родовище, та десятки інших?

Читайте також
Як Німеччина готується до війни
Війна
Чому наші рубежі оборони стають прохідними дворами?
Опінії
Верховний суд США підтримав заборону TikTok із 19 січня
Політика
Мер Нарви проти закриття естонсько-російського кордону
Світ
Новобранці ГУР склали присягу біля Аскольдової могили
Війна
Становлення та розвиток української контррозвідки
Політика