Created with Sketch.

Укрпошта закриває усі відділення у Костянтинівці на Донеччині

20 серпня, 17:03

Укрпошта повідомила про закриття відділень у Костянтинівці Донецької області через постійні обстріли та загрозу для працівників.

Про це повідомив гендиректор Ігор Смілянський.

«Болісно про це говорити, проте сьогодні ми закриваємо наші відділення в Костянтинівці, що на Донеччині. Наразі занадто небезпечно, тож, аби вберегти життя наших людей — усіх наших людей, і колег, і клієнтів — ми змушені це зробити», – йдеться в повідомленні.

У компанії додали, що протягом тривалого часу Укрпошта залишалася «єдиною опорою в місті».

«Наші відділення знищували вщент, а ми відновлювалися неподалік. Від вибухових хвиль вилітали вікна, а ми їх забивали й поверталися», – зазначили в Укрпошті.

Компанія також подякувала працівницям, які «були поруч із клієнтами».

«Невимовно вдячні нашим колегам Олі, Антоніні й усім іншим, що були поруч із клієнтами. Вони не лише доставляли необхідне, а й підтримували — словами та усмішкою».

Наразі відділення Укрпошти працюють у Дружківці та Олексієво-Дружківці, за 5–7 км від Костянтинівки. Також функціонують відділення в Добропіллі.

Як повідомлялося, навесні АТ «Укрпошта» вже закрило частину відділень у Костянтинівці. Обслуговування клієнтів здійснювалося у відносно безпечних районах міста.

Читайте також
Укрпошта Смілянського взяла на роботу оленів
Політика
Тиха гібридна війна з Укрпоштою
Опінії
Уряд дозволив надсилати ліки поштою
Політика
У британських водах відстежили та супроводили російське військове судно
Війна
росія залучатиме резервістів для захисту НПЗ та інших критично важливих об'єктів
Війна
Гончаренко пропонує заборонити ТЦК вручати повістки поза межами своїх центрів
Війна