На сьогоднішній 7- сесії Полтавської міської ради депутати розглянули низку питань. З-поміж них – ліквідація двох депутатських комісій, виділення на субсидії громадянам і спеціальним фондам міського бюджету 99 млн. грн, передача «Теплоенерго» і «Водоканалу» у власність міста.
Перш за все депутати зняли з порядку денного кілька питань, серед яких – скандальний «Газетний ряд», (про нього згодом) з’єднання двох комісій в одну. Проте після вимог депутатів, їх повернули до порядку денного.
Спочатку депутати Полтавської міської ради затвердили рішення про збільшення доходної та видаткової частини міського бюджету на понад 99 млн грн.
Згідно з проектом рішення, збільшення доходної та видаткової частини відбудеться за рахунок субвенцій з Державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на понад 13 млн грн, субвенцій з обласного бюджету на суму 49 тис. 600 грн та за рахунок дотацій з обласного бюджету у розмірі 1 млн грн, а також за рахунок перевиконання доходної частини загального та спеціального фондів міського бюджету на 85 млн 20 тис.грн.
Одним зі скандальних рішень став дозвіл депутатів на розміщення багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на земельній ділянці по вул. Стрітенській, 18. Головний архітектор міста Микола Шевельов проінформував, що кількість поверхів у будинку поки що невідома, але обмежена висота 23 метри, проект буде розроблятися на наступних стадіях розгляду зазначеного питання.
Потім міська рада об’єднала дві комісії. Згідно з проектом, в депутатських комісіях мають відбутися наступні зміни. Депутатську комісію з питань підтримки ветеранів війни, учасників АТО, соціального захисту населення приєднують до комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури.
Депутатську комісію з питань розвитку підприємницької діяльності, інвестицій, туризму хочуть приєднати до комісії з питань містобудування та архітектури.
Також посадовці проголосували за рішення «Про передачу до комунальної власності територіальної громади міста Полтави ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» та КППОР «Полтававодоканал».
Депутати запропонували своїх колегам з обласної ради передати до комунальної власності територіальної громади Полтави майно Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» та Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» в межах, достатніх для обслуговування мешканців Полтави.
За приклад вони взяли інші обласні центри, де місцеві ради дотаціями в свої підприємства зменшили тарифи для мешканців міста.