Літак Фіцо більше непридатний для польотів.
В аеропорту Брюсселя автомобіль з трапом серйозно пошкодив літак прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, який прибув туди на саміт лідерів Євросоюзу.
Про це Фіцо повідомив у соцмережі Х 17 грудня.
Він визнав, що саміт «розпочався не дуже вдало».
«В аеропорту автомобіль із трапом пошкодив наш літак настільки, що він більше не придатний до польотів, і ми змушені залишити його тут», — написав Фіцо.
Він також розповів про «скептичну» зустріч із країнами Західних Балкан, які прагнуть членства в ЄС. Фіцо висловив підтримку президенту Сербії Александару Вучичу, який, за словами словацького прем'єра, навмисно не прибув на саміт, щоб висловити протест проти ставлення ЄС до Сербії.
17 грудня ЗМІ писали, що Сербія вперше за понад 10 років відмовилася від участі у саміті ЄС через відмову семи європейських країн підтримати відкриття кластера процедури вступу країни до ЄС.
Офіційно дводенний саміт ЄС розпочнеться 18 грудня і триватиме два дні. На заході лідери ЄС, зокрема обговорять репараційний кредит для України коштом заморожених російських активів.