Created with Sketch.

В Одесі працівники садочка крали їжу у дітей

18.03.2021, 13:15

Батьки зловили співробітників на “гарячому”

Інцидент стався в одному з дитсадків на вулиці Краснова. Про це 4 листопада 2020 року повідомили в Київському відділі поліції Одеси.

Про ситуацію стало відомо після звернення до поліції мами дитини. Жінка повідомила поліціянтам, що працівники дитячого садка викрадали харчові продукти, які призначалися дітям.

Відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу. У поліції повідомили, що ведеться слідство та встановлюються особи, причетні до правопорушення.

30 жовтня 2020 року, забираючи своїх дітей, батьки помітили, як два кухарі та охоронець вийшли з кількома пакетами. Поки кухарі перекидали пакети з їжею через паркан, батьки дітей підійшли ближче і зняли, що відбувається на камеру. Одна з кухарів втекла, інша кухарка на місці почала виправдовуватися, що це прострочені продукти. У пакетах дійсно виявилася їжа – фрукти, овочі, молоко, яйця, – зверху прикриті одягом.

Як та які продукти харчування завозять до НЗ Полтави та області, та хто труїть дітей у полтавських навчальних закладах - незабаром у спецрозслідуванні Останнього Бастіону.

Читайте також
Анатолій Гунько став першим нардепом, який реально відправляється за ґрати за зловживання впливом
Кримінал
Кокаїну на мільйон доларів вилучено під час спецоперації на Закарпатті
Кримінал
На Полтавщині БЕБ викрило схему розкрадання 2,6 млн грн під час закупівлі квадрокоптерів для ЗСУ
Полтава
Проти нардепа Олексія Гончаренка відкрили кримінальне провадження за держзраду
Кримінал
Лубінець, НАБУ та САП: як «антикорупціонери» прикривають корупціонерів
Опінії
Нацполіція проводить обшуки у трьох областях у справі про розкрадання коштів на вивезенні сміття
Кримінал