З них понад 70 дітей.
В Україні з початку липня на водних об’єктах загинули понад 180 людей. Більшість смертельних випадків пов'язані з ігноруванням мір безпеки.
Про це повідомляє прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій.
«Станом на 26 липня на водних об'єктах України з початку місяця загинуло понад 180 осіб, з них понад 70 дітей. У більшості випадків люди гинуть на воді з-за власної необережності, тому вирушаючи в водойми, будьте вкрай обережні і відповідальні», – йдеться в повідомленні.
Також у відомстві нагадали про правила купання, які допоможуть уникнути неприємностей на воді:
-не можна купатися в місцях, які не визначені місцевими органами влади та не обладнані для купання людей;
-не можна вилазити на попереджувальні знаки, буї, бакени;
-не можна стрибати в воду з човнів, катерів, споруд не призначених для цього;
-не можна купатися на самоті;
-не можна використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інші знаряддя, не передбачені для плавання;
-не можна вживати спиртні напої до і під час купання;
-забороняється купання дітей без супроводу дорослих.
Рятувальники нагадують, що у літній період традиційно значно зростає кількість трагічних випадків на водоймах. Вони не втомлюються попереджати про те, що безпечними є тільки перевірені пляжі та водойми, в яких обстежене дно та є рятувальний пост.
«Проте, найчастіше головним фактором вибору місця для купання є зовсім не рівень безпеки, а наближеність до дому. Саме на таких ставках, копанках та озерах щороку гинуть сотні українців», – наголошують в ДСНС.