Created with Sketch.

ВАКС відправив під варту тестя Насірова

19.07.2024, 18:29

Йдеться про власника групи компаній «Альтіс» Олександра Глімбовського.

Вищий антикорупційний суд арештував тестя колишнього голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням посиланням на джерела в правоохоронних органах

Сьогодні Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявила, що ВАКС арештував одного з фігурантів справи про хабарі Насірову в 2015-2016 роках. Як розповіли джерела РБК-Україна, йдеться саме про Глімбовського. Він, за даними слідства, допомагав Насірову легалізовувати "зароблені" гроші.

За даними САП, 19 липня суддя ВАКС підтримав позицію прокурора та змінив запобіжний захід наближеній до колишнього Голови ДФС особі. Ця особа підозрюється у легалізації частини неправомірної вигоди, що одержав Голова Державної фіскальної служби України на свою користь та на користь третіх осіб протягом 2015-2016 років.

24 червня цього року суд обрав Глімбовському запобіжний захід у вигляді 200 млн гривень застави, але він їх так і не вніс впродовж визначеного терміну. Тому прокуратура звернулась в суд з клопотанням про арешт строком на 60 днів із заставою в 200 млн гривень і його задовольнили.

Справа Насірова

Читайте також
Керівництво військової частини у Львові підозрюють у перевищенні службових повноважень
Кримінал
У США очікують результатів аудиту судової та правоохоронної систем України
Політика
Керівнику ліквідованого КРАІЛ Івану Рудому суд продовжив тримання під вартою
Політика
Корупційні війни в «Нафтогазі»: нові гравці, старі схеми
Політика
Маск продався китайським комуністам
Економіка
Експосадовець Дніпропетровської ОДА Орлов задекларував 14,5 мільйони гривень готівкою
Політика