Created with Sketch.

Внаслідок обстрілів терористами Мар’їнки поранено місцевого жителя

01.12.2021, 20:17
Фото: Арміяінформ

Постраждалий в момент вибуху міни ПОМ-2 перебував за кермом автомобіля УАЗ-469.

Проросійські терористи продовжують здійснювати обстріли населених пунктів, розташованих на підконтрольному урядові України боці лінії зіткнення.

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.

“1 грудня у проміжок часу з 11.36 до 11.46 проросійські збройні формування здійснили спробу дистанційного мінування території населеного пункту Мар’їнка протипіхотними мінами ПОМ-2.
Вибухом однієї з мін було поранено місцевого мешканця
”, — інформують військові.

Зазначається, що спостережною групою української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін була проведена верифікація наслідків зазначеного обстрілу.

Вогонь вівся з напрямку н.п. Трудівське. Терористи здійснили 2 постріли мінами ПОМ-2 з гранатомета РПГ-7.

“В наслідок вибуху однієї з мін, в районі вулиці Москалевського, 42, був поранений громадянин Удинський Сергій Анатолійович, 1980 року народження, який в момент вибуху перебував за кермом автомобіля УАЗ-469. В нього діагностовано осколкове поранення гомілки.
Також в наслідок обстрілу було  пошкоджено автомобіль УАЗ-46
9”, — наголосили в штабі ООС.

Наразі дані факти були встановлені та задокументовані спостережною групою української сторони СЦКК.

Матеріали передані до спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Читайте також
«Ізраїль» планував убити іранських перемовників
Війна
«Ізраїль» атакував Ліван напередодні анонсованої мирної угоди між США та Іраном
Війна
ВМС США атакували судно біля берегів Оману
Війна
Терористи планують вбивати і надалі
Світ
Спільницею підозрюваної в теракті у Львові виявилася 18-річна дівчина
Кримінал
Теракт у Львові
Війна