Команда Єрмака зайшла на телеканал «Ми – Україна».
Не тільки я говорю, що саме Володимир Зеленський зараз найбільше підходить під визначення олігарха, прописане у його «антиолігархічному» законі.
Далі – кінцівка статті «Української правди», в якій говориться так: «команда Єрмака» зайшла на телеканал «Ми – Україна».
Дуже рекомендую цей текст моїм колегам по ремеслу. Ми – четверта влада. Останні, на кого суспільство може покладатись, коли монополізуються три класичні гілки влади.
Якщо не ми – хто ще розкаже, куди йде країна?
Головним наслідком існування телемарафону є навіть не можливість ОП скеровувати роботу «старих» холдингів.
Може, найважливіше, що вдалося медійній команді влади – це досить вдала спроба створити і розкрутити власну медіагрупу, яка до того ж відкрито утримується виключно за рахунок коштів держбюджету.
До цієї владної групи, окрім «Єдиних новин», варто віднести одразу кілька ресурсів. По-перше, ребрендований парламентський телеканал «Рада», а разом із ним канали «Дом» і «Freedom».
Саме ці ресурси були точкою входу влади на медіаринок, і використовуються, наприклад, для розподілу державних коштів на серіали та кіно.
Уже під час великої війни на уламках медіаімперії Ріната Ахметова був створений канал «Ми – Україна».
Ним від самого початку управляли люди, яких вважали афілійованими з Банковою. Блискавичне потрапляння каналу в телемарафон і отримання бюджетного фінансування зняли будь-які сумніви.
Не важко здогадатись, у чиїх інтересах працюватиме новий ресурс.
Сюди варто додати ще й величезне державне інформаційне агентство «Укрінформ». На нього нещодавно зайшла «офісна» команда керівників і вже встигла оголосити про «нові правила» роботи, які підозріло нагадують стару добру цензуру.
Все згадане разом виглядає як цілком сформований провладний медіахолдинг. МХ, який здатний вирішувати складні інформаційні задачі й не коштувати замовникам жодних власних грошей.
«Безкоштовна медіаімперія. Чому влада не хоче відмовитися від телемарафону»